O Zespole

kilka słów o nas samych...

„Ekipa" ot : Agata, Paweł, Kacper, oraz Paweł. 

Działamy w północno - wschodnim regionie Polski.Wink
Wsparci sprzętem estradowym z najwyższych półek i instrumentami uznanych na rynku firm muzycznych, jesteśmy gotowi sprostać oprawie muzyczno - rozrywkowej wszelkich imprez okolicznościowych. Oferujemy szeroki wachlarz usług od biesiady przy stołach, dyskoteki, przyjęcia weselne, studniówki, spotkania firmowe – „EKIPA” do usług. Zapewniamy doskonałej jakości nagłośnienie i oświetlenie oraz gry i zabawy prowadzone przez wodzireja. 

 

Jesteśmy otwarci na klienta. Dostosowujemy repertuar do gustów odbiorców i ich wymagań. Przez cały okres naszej działalności staramy się sprostać wytycznym naszych klientów. Znani jesteśmy z oryginalnego, nowatorskiego wręcz sposobu realizacji imprez, które zaskakują zarówno naszych klientów jak i gości. W tym co robimy kładziemy nacisk na identyfikowanie rzeczywistych potrzeb klientów i sugerowanie im optymalnych rozwiązań. Służymy pomocą w doborze odpowiednich utworów, zabaw, jak i ogólnej oprawy artystycznej imprez. W naszym repertuarze możecie Państwo usłyszeć utwory nie tylko w języku ojczystym.
Polecamy nasze usługi wszędzie tam gdzie liczy się nie tylko dobra zabawa, ale również rzetelność, profesjonalizm i niezawodność.
Jesteśmy legalnie działającą firmą, na życzenie klienta wystawiamy rachunek.


Decydując się na "Ekipę" nie musisz martwić się o to, czy impreza będzie udana. Po prostu tak będzie - bo to dobra „ekipa” na Twoją imprezę! Cool

 Copyright © 2014 Zespół Muzyczny EKIPA
Karykatura: piatkowscy.eu

Galeria zdjęć

zdjęcia z koncertów i nie tylko...
zobacz więcej »

Posłuchaj nas

próbka naszych możliwości...
zobacz więcej »